Q6P1BXXG24E
제조업체 부품 번호:
Q6P1BXXG24E
제조업체/브랜드:
APEM Inc.
설명의 일부:
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT GRN
재고 상태:
37
제조사 :
APEM Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
3mm, T-1
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
40mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Solder Lug
Type :
LED
Viewing Angle :
100°
Voltage :
24V