Q14P1CXXB24E
제조업체 부품 번호:
Q14P1CXXB24E
설명의 일부:
INDICATOR 24V 14MM PROMINENT BLU
재고 상태:
30
Current :
20mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
540mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
24V