Q14F5BXXHG12E
제조업체 부품 번호:
Q14F5BXXHG12E
설명의 일부:
LED INDICATOR 14MM FLUSH BLACK H
재고 상태:
19
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
16.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Millicandela Rating :
250mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (14.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
12V