CNX722C200120T
제조업체 부품 번호:
CNX722C200120T
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
LED PANEL INDICATOR RD 120V IP67
재고 상태:
80
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
8mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
25.60mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
550mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.91" (23.11mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
120V