QS81XXHG220
제조업체 부품 번호:
QS81XXHG220
설명의 일부:
INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 220V
재고 상태:
81
Current :
3mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
1200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.315" (8.00mm)
Voltage :
220V