Q14P3CZZRYG12E
제조업체 부품 번호:
Q14P3CZZRYG12E
설명의 일부:
LED PMI PROMINENT GRN/RED/YLW
재고 상태:
46
Current :
20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Lamp Color :
Green, Red, Yellow
Lens Color :
Lens Size :
10.00mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Millicandela Rating :
50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle :
100°
Voltage :
12V Green, 12V Red, 12V Yellow