Q8F5BXXB12E
제조업체 부품 번호:
Q8F5BXXB12E
설명의 일부:
INDICATOR 8MM PM FLUSH BLUE POTT
재고 상태:
81
Current :
20mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
5.00mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Millicandela Rating :
50mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.315" (8.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
12V