Q22F5ARXXSR24AE
제조업체 부품 번호:
Q22F5ARXXSR24AE
제조업체/브랜드:
APEM Inc.
설명의 일부:
INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED
재고 상태:
95
제조사 :
APEM Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
40mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
18.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
8000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.87" (22.10mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V