Q8F1CXXW24E
제조업체 부품 번호:
Q8F1CXXW24E
설명의 일부:
INDICATOR 24V 8MM FLUSH WHITE
재고 상태:
49
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
25mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
24V