M18GXXPQ
제조업체 부품 번호:
M18GXXPQ
제조업체/브랜드:
Banner Engineering
설명의 일부:
EZ-LIGHT INDICATOR GREEN
재고 상태:
3
제조사 :
Banner Engineering
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
25mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.709" (18.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
10V ~ 30V