Q14F3BXXW24E
제조업체 부품 번호:
Q14F3BXXW24E
설명의 일부:
LED PM INDICATOR FLUSH WHITE
재고 상태:
173
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
10.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Millicandela Rating :
120mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle :
100°
Voltage :
24V