TLL-87R-24V-S
제조업체 부품 번호:
TLL-87R-24V-S
제조업체/브랜드:
Floyd Bell, Inc.
설명의 일부:
PANEL MOUNT RED CONTINUOUS OUTPU
재고 상태:
1,000
제조사 :
Floyd Bell, Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
80mA
Features :
Ingress Protection :
IP68
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
33.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
1.06" (26.80mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V