TLL-87W-24V-S
제조업체 부품 번호:
TLL-87W-24V-S
설명의 일부:
PANEL MOUNT WHITE CONTINUOUS OUT
Current :
80mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
33.00mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
1.06" (26.80mm)
Voltage :
24V