QS81XXHG110
제조업체 부품 번호:
QS81XXHG110
제조업체/브랜드:
APEM Inc.
설명의 일부:
INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 110V
재고 상태:
559
제조사 :
APEM Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
6mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
10.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
1200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.315" (8.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Solder Lug
Type :
LED
Viewing Angle :
45°
Voltage :
110V