Q12P1CXXG12E
제조업체 부품 번호:
Q12P1CXXG12E
제조업체/브랜드:
APEM Inc.
설명의 일부:
INDICATOR 12V 12MM PROMINENT GRN
재고 상태:
102
제조사 :
APEM Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
8.00mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (11.94mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V