Q8P1BXXR110E
제조업체 부품 번호:
Q8P1BXXR110E
제조업체/브랜드:
APEM Inc.
설명의 일부:
INDICATOR 110V 8MM PROMINENT RED
재고 상태:
470
제조사 :
APEM Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
6mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Solder Lug
Type :
LED
Viewing Angle :
100°
Voltage :
110V