Q14F1BXXY12E
제조업체 부품 번호:
Q14F1BXXY12E
설명의 일부:
INDICATOR 12V 14MM FLUSH YELLOW
재고 상태:
493
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
4mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle :
100°
Voltage :
12V