UPSD3234BV-24U6
- 제조업체 부품 번호:
- UPSD3234BV-24U6
- 설명의 일부:
- IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80LQFP
- Connectivity :
- I²C, UART/USART
- Number of I/O :
- 46
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 80-LQFP
- Speed :
- 24MHz
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3V ~ 3.6V