Q8F1BXXG24E
제조업체 부품 번호:
Q8F1BXXG24E
제조업체/브랜드:
APEM Inc.
설명의 일부:
INDICATOR 24V 8MM FLUSH GREEN
재고 상태:
331
제조사 :
APEM Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
8mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Solder Lug
Type :
LED
Viewing Angle :
100°
Voltage :
24V