1092A5-12V
제조업체 부품 번호:
1092A5-12V
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
LED PANEL INDICATOR GREEN 12V
재고 상태:
207
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
25mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
12000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V