5110F1-12V
제조업체 부품 번호:
5110F1-12V
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
LED RED T1 12V PANEL MNT
재고 상태:
1,356
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
8mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.16" (4.06mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 4.4" (111.80mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V