Q8F3CXXY12E
제조업체 부품 번호:
Q8F3CXXY12E
설명의 일부:
LED PM INDICATOR FLUSH YELLOW
재고 상태:
1,506
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
6mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
12V