Q8P3CXXR12E
제조업체 부품 번호:
Q8P3CXXR12E
설명의 일부:
LED PM INDICATOR PROMINENT RED
재고 상태:
312
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
12V