Q14F1BXXHR02E
제조업체 부품 번호:
Q14F1BXXHR02E
설명의 일부:
14MM FLSH BLK CHRM HYPR RED 2VDC
재고 상태:
1,615
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
2V