Q14P1BZZRYG12E
제조업체 부품 번호:
Q14P1BZZRYG12E
설명의 일부:
INDICATOR 12V 14MM PROM R/Y/G
재고 상태:
589
Current :
20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Lamp Color :
Green, Red, Yellow
Lens Color :
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V Green, 12V Red, 12V Yellow