LM4050BEM3X-2.5
제조업체 부품 번호:
LM4050BEM3X-2.5
설명의 일부:
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
재고 상태:
3,000
Current - Cathode :
65 µA
Current - Output :
15 mA
Current - Supply :
Mounting Type :
Surface Mount
Noise - 0.1Hz to 10Hz :
Noise - 10Hz to 10kHz :
41µVrms
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Supplier Device Package :
SOT-23-3
Temperature Coefficient :
50ppm/°C
Tolerance :
±0.2%
Voltage - Output (Min/Fixed) :
2.5V