VF50-01000KMMKMM-A
제조업체 부품 번호:
VF50-01000KMMKMM-A
제조업체/브랜드:
Verotronic Technologies
설명의 일부:
VEROFLEX, VF50A, 2.92mm-Male to
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Verotronic Technologies
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
2.92mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
6.00mm OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
50 GHz
Ingress Protection :
Length :
39.4" (1.0m) 3.3'
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.92mm to 2.92mm