MDLSP2-22M-01
제조업체 부품 번호:
MDLSP2-22M-01
제조업체/브랜드:
Essentra Components
설명의 일부:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 22MM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Essentra Components
제품 카테고리 :
보드 지원
Between Board Height :
0.866" (22.00mm)
Features :
Holding Type :
Snap Lock
Length - Overall :
1.232" (31.30mm)
Material :
Nylon
Mounting Hole Diameter :
0.138" (3.50mm)
Mounting Panel Thickness :
0.065" (1.65mm)
Mounting Type :
Snap Lock
Product Status :
Active
Support Hole Diameter :
0.138" (3.50mm)
Support Panel Thickness :
0.065" (1.65mm)