27PS00500
제조업체 부품 번호:
27PS00500
제조업체/브랜드:
Essentra Components
설명의 일부:
PUSH SPACER, .500 SPACER, .187 H
재고 상태:
3,832
제조사 :
Essentra Components
제품 카테고리 :
보드 지원
Between Board Height :
0.500" (12.70mm)
Features :
Holding Type :
Snap Lock
Length - Overall :
Material :
Nylon
Mounting Hole Diameter :
0.187" (4.75mm) 3/16"
Mounting Panel Thickness :
0.030" ~ 0.093" (0.76mm ~ 2.36mm)