27MSP00700
제조업체 부품 번호:
27MSP00700
제조업체/브랜드:
Essentra Components
설명의 일부:
PCB SUPPORT, CUPPED, .156/.156 H
재고 상태:
1,176
제조사 :
Essentra Components
제품 카테고리 :
보드 지원
Between Board Height :
0.700" (17.78mm)
Features :
Holding Type :
Snap Fit
Length - Overall :
0.980" (24.89mm)
Material :
Nylon
Mounting Hole Diameter :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Mounting Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)
Mounting Type :
Snap Lock
Product Status :
Active
Support Hole Diameter :
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)