SAB-C161O-L25M
- 제조업체 부품 번호:
- SAB-C161O-L25M
- 제조업체/브랜드:
- Infineon Technologies
- 설명의 일부:
- SAB-C161O-L25M HA - LEGACY 16-BI
- 재고 상태:
- 850
- 제조사 :
- Infineon Technologies
- 제품 카테고리 :
- 마이크로컨트롤러
- Connectivity :
- EBI/EMI, SPI, UART/USART
- Core Processor :
- C166
- Core Size :
- 16-Bit
- Data Converters :
- EEPROM Size :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of I/O :
- 63
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Oscillator Type :
- External, Internal
- Package / Case :
- 80-QFP
- Peripherals :
- POR, PWM, WDT
- Product Status :
- Active
- Program Memory Size :
- Program Memory Type :
- ROMless
- RAM Size :
- 2K x 8
- Speed :
- 25MHz
- Supplier Device Package :
- P-MQFP-80-1
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 4.5V ~ 5.5V