22PTFESTRBRO250
제조업체 부품 번호:
22PTFESTRBRO250
제조업체/브랜드:
Remington Industries
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 250'
재고 상태:
48
제조사 :
Remington Industries
제품 카테고리 :
단일 컨덕터 케이블(훅업 와이어)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Silver Coated
Conductor Strand :
19/34
Features :
Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.051" (1.30mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Brown
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
200°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG