3122-24-1-0500-005-1-TS
제조업체 부품 번호:
3122-24-1-0500-005-1-TS
제조업체/브랜드:
CnC Tech
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 24AWG BLU FEET
재고 상태:
4,000
제조사 :
CnC Tech
제품 카테고리 :
단일 컨덕터 케이블(훅업 와이어)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/0.0079"
Features :
Oil Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.071" (1.80mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone Rubber
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 3122
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG