FLP2V15.0-UBW
제조업체 부품 번호:
FLP2V15.0-UBW
제조업체/브랜드:
Bivar, Inc.
설명의 일부:
LIGHT PIPE ASSY 2MM 15.0" ULT BL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bivar, Inc.
제품 카테고리 :
광 파이프
Color :
Blue
Configuration :
Single
Lens Size :
5.10mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Board/Panel Mount, Press Fit
Product Status :
Obsolete
Type :
Flexible 15" (381.0mm)