PM3-P1522-24.00
제조업체 부품 번호:
PM3-P1522-24.00
설명의 일부:
PANEL MOUNT INDICATOR
재고 상태:
재고 없음
Lens Size :
8.40mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Panel Mount, Snap-In
Product Status :
Active
Type :
Flexible 24" (609.6mm)