R5F562N7BDLE#U0
- 제조업체 부품 번호:
- R5F562N7BDLE#U0
- 설명의 일부:
- IC MCU 32BIT 384KB FLSH 145TFLGA
- Connectivity :
- CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI, USB
- Core Processor :
- RX
- Data Converters :
- A/D 8x10/12b; D/A 2x10b
- Number of I/O :
- 103
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Oscillator Type :
- Internal
- Package / Case :
- 145-TFLGA
- Product Status :
- Not For New Designs
- Program Memory Type :
- FLASH
- RAM Size :
- 64K x 8
- Speed :
- 100MHz
- Supplier Device Package :
- 145-TFLGA (9x9)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 2.7V ~ 3.6V