FLP5R10.0-SG
제조업체 부품 번호:
FLP5R10.0-SG
제조업체/브랜드:
Bivar, Inc.
설명의 일부:
LIGHT PIPE ASSY 1MM 10.0" RA GRN
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bivar, Inc.
제품 카테고리 :
광 파이프
Color :
Green
Configuration :
Single
Lens Size :
7.00mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Board/Panel Mount, Press Fit, Right Angle
Product Status :
Active
Type :
Flexible 10" (254.0mm)