PM3-P1522-10.00
제조업체 부품 번호:
PM3-P1522-10.00
설명의 일부:
PANEL MOUNT INDICATORS
재고 상태:
1,791
Lens Size :
8.4mm
Lens Style :
Round with Flat Top
Mounting Type :
Product Status :
Active
Type :
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic