MPQ6411GS-33-P
- 제조업체 부품 번호:
- MPQ6411GS-33-P
- 제조업체/브랜드:
- Monolithic Power Systems
- 설명의 일부:
- INDUSTRIAL GRADE, FIXED 3.3V WIN
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Monolithic Power Systems
- 제품 카테고리 :
- 감독자
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Voltages Monitored :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Output :
- Open Drain or Open Collector
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Reset :
- Reset Timeout :
- 880µs Typical
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Type :
- Watchdog Circuit
- Voltage - Threshold :
- 2.9V, 3V