N84C162WD45TG
- 제조업체 부품 번호:
- N84C162WD45TG
- 제조업체/브랜드:
- onsemi
- 설명의 일부:
- IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- onsemi
- 제품 카테고리 :
- 감독자
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Voltages Monitored :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Output :
- Open Drain or Open Collector
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Reset :
- Active High/Active Low
- Reset Timeout :
- 130ms Minimum
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Type :
- Simple Reset/Power-On Reset
- Voltage - Threshold :
- 4.5V