CY8C21645-24PVXAKA
- 제조업체 부품 번호:
- CY8C21645-24PVXAKA
- 제조업체/브랜드:
- Infineon Technologies
- 설명의 일부:
- IC MCU 8BIT 8KB FLASH 48SSOP
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Infineon Technologies
- 제품 카테고리 :
- 마이크로컨트롤러
- Connectivity :
- I²C, IrDA, SPI, UART/USART
- Core Processor :
- M8C
- Core Size :
- 8-Bit
- Data Converters :
- A/D 3x10b SAR
- EEPROM Size :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of I/O :
- 38
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Oscillator Type :
- External, Internal
- Package / Case :
- 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
- Peripherals :
- LVD, POR, PWM, WDT
- Product Status :
- Last Time Buy
- Program Memory Size :
- 8KB (8K x 8)
- Program Memory Type :
- FLASH
- RAM Size :
- 512 x 8
- Speed :
- 24MHz
- Supplier Device Package :
- 48-SSOP
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3V ~ 5.25V