14-680-190T
제조업체 부품 번호:
14-680-190T
제조업체/브랜드:
Aries Electronics, Inc.
설명의 일부:
CONN HDR MALE PIN 14POS TIN
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Aries Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
헤더, 특수 핀
Color :
Black
Connector Type :
Header
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
50.0µin (1.27µm)
Contact Type :
Male Pin
Features :
Programmable
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
14
Number of Rows :
2
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
0.300" (7.62mm)