S70-332002045R
- 제조업체 부품 번호:
- S70-332002045R
- 제조업체/브랜드:
- Harwin
- 설명의 일부:
- CONTACT SMD GOLD
- 제조사 :
- Harwin
- 제품 카테고리 :
- 접점, 스프링 장착(포고 핀) 및 압력
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Contact Material :
- Beryllium Copper
- Contact Type :
- Contact Pad
- Features :
- Mating Cycles :
- Maximum Working Height :
- Minimum Working Height :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Force - Initial :
- Operating Force - Mid Compression :
- Pad Layout Dimension :
- Circular - 0.126" (3.20mm) Dia, 0.008" (0.20mm) H