OCC2DC3BT-74.250M-TR
제조업체 부품 번호:
OCC2DC3BT-74.250M-TR
제조업체/브랜드:
Ascend Frequency Devices
설명의 일부:
XTAL OSC XO 74.2500MHZ 6PAD PKG
재고 상태:
1,000
제조사 :
Ascend Frequency Devices
제품 카테고리 :
오실레이터
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
50mA
Frequency :
74.25 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
2.5V