R-CX-1001-36
제조업체 부품 번호:
R-CX-1001-36
제조업체/브랜드:
Remington Industries
설명의 일부:
RG400 SMA(M) - SMAR/A(M) 3'
재고 상태:
100
제조사 :
Remington Industries
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
RG-400
Color :
Tan
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
12.4 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms