YQ10M00000S420
제조업체 부품 번호:
YQ10M00000S420
제조업체/브랜드:
TGS
설명의 일부:
CRYSTALS 10MHZ 30PPM 20PF SMD
재고 상태:
20,000
제조사 :
TGS
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, J-Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)