LSA29-T1T1-S24
제조업체 부품 번호:
LSA29-T1T1-S24
제조업체/브랜드:
ConductRF
설명의 일부:
TNC Male to Male
재고 상태:
100
제조사 :
ConductRF
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
TNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
TNC Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Hand Formable .141
Color :
Blue
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms