SC12S-7PF20PPM
- 제조업체 부품 번호:
- SC12S-7PF20PPM
- 제조업체/브랜드:
- Seiko Instruments, Inc.
- 설명의 일부:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
- 제조사 :
- Seiko Instruments, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 크리스탈
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 90 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 7pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.050" L x 0.041" W (1.27mm x 1.05mm)