SSPT7F-12.5PF20-R
제조업체 부품 번호:
SSPT7F-12.5PF20-R
제조업체/브랜드:
Seiko Instruments, Inc.
설명의 일부:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
제조사 :
Seiko Instruments, Inc.
제품 카테고리 :
크리스탈
ESR (Equivalent Series Resistance) :
65 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.055" (1.40mm)
Load Capacitance :
12.5pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)