FPA28-S1PMF-S16
제조업체 부품 번호:
FPA28-S1PMF-S16
설명의 일부:
CBL ASSY SMA-SMPM PLG TO JCK 16"
2nd Connector :
SMPM Jack
Cable Type :
2.18mm OD Coaxial Cable
Connector Impedance :
50 Ohms
Frequency - Max :
27 GHz
Ingress Protection :
Length :
16.00" (406.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms